Mezar Bakımı ve Tamiri
Mezar Bakımı ve Tamiri

Mezar Bakımı ve Tamiri

 

Çiçeklendirme Bakım ve Yenileme Mezar bakım ve yenileme hizmeti oldukça önemlidir. Mezarlar zaman içerisinde deforme olmakta, toprağı azalmakta ve bitkiler solmaya başlamaktadır. 


İstemiş olduğunuz mezar bakımı, çiçeklendirme ve yenileme hizmeti için durum analizi yapılmaktadır.

 

 

Mezar Bakımı


Bünyemiz de yer alan bakım ustalarımız ile eskiyen ve silinen mezar taşı yazılarının boyanması, aşınmış olan mezar mermerin yenilenmesi, tamiri ve bakımı firmamızın garantisi ve profesyonelliği ile yapılmaktadır. Ayrıca mezarın çevresinde ki yabancı maddelerden arındırılmış olacaktır.

 

 

Toprağın Değişimi,  Çiçek Bakımı


Çiçek ya da bitki değişimine ihtiyaç var ise değişim sağlanır. Eğer ki çiçek değişimine ihtiyaç yok ise ekibimiz budama yapmaktadır. Budama şlemi ile mezarın üzerinde ve çevresinde yer alan yabani otlar yolunmaktadır. Son işlem olarak ise ekibimiz sulama işlemini yaparak mezar bakım işlemini sonlandırmaktadır.

 

 

ayazağa mezar bakımı,ayazağa mezar bakım işleri,ayazağa mezar bakım ustası,ayazağa mezar bakım firması,ayazağa mezar çiçeklendirme,ayazağa mezar çiçeklendirme ustası,ayazağa mezar çiçeklendirme işleri,ayazağa mezar çiçeklendirme yapanlar,ayazağa mezar taşı beyazlatma,ayazağa mezar temizleme,ayazağa mezar temizleme hizmeti,ayazağa mezar temizleme firması,ayazağa toprak temizleme işleri,ayazağa toprak temizleme fiyatları,ayazağa çim biçme,ayazağa çim biçme firması,ayazağa çim biçme hizmeti,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014